9 września 2018

9 - lat. Urodziny Karkonosze na dawnych pocztówkach!


Witam wszystkich bardzo serdecznie. Dziewięć lat temu dokładnie 09.09.2009 r. o godzinie 15:41 opublikowałem pierwszego posta na tym blogu...Przez te wszystkie lata nasza kolekcja ocalonych przed zapomnieniem i zniszczeniem ludzkich myśli przekazywanych z Karkonoszy za pośrednictwem niewielkich papierowych kartoników od zera urosła do około 300 sztuk. Nie jest to może wybitne osiągnięcie, ja jednak jestem dumny, iż pomimo życiowych zawirowań, nowych wyzwań i kolejnych schodów kolekcję udało się utrzymać i sukcesywnie powiększać. Średnio rocznie do kolekcji dodawałem 31,5 pocztówki.

Od początku blog ewoluował dość znacznie i dynamicznie. Od stricte pocztówkowego do opisującego historię regionu, nasze wyprawy (nie tylko górskie), historię turystyki, kolekcjonerstwo, piękno gór itd... Jednak zawsze jeśli nie na pierwszym miejscu to w tle występowały karkonoskie pocztówki... I niech tak pozostanie... W końcu kolekcja musi się rozrastać. Jeszcze tyle pocztówek jest do ocalenia a... mam godnego Następcę, który może jeszcze pocztówek nie kocha ale kocha góry, szanuje je i podziwia...

Dziękuje wszystkim odwiedzającym regularnie oraz okazjonalnie to miejsce w Internecie. Dziękuje za wszystkie komentarze. W tym roku blog rozszerzył się medialnie także na FB-kową witrynę: Karkonosze na dawnych pocztówkach  oraz Youtubowy kanał, na którym prezentujemy naszą kolekcję w formie krótkich, tematycznie dobranych filmików... Zapraszam.

Jeszcze raz dziękuje wszystkim i... Życzę blogowi Karkonosze na Dawnych Pocztówkach - 100 LAT!
Rozważ wsparcie dla Karkonosze na Dawnych Pocztówkach - kliknij poniżej

5 komentarzy:

 1. No to namieszałem z komentarzami. Dziękuje Muzykantowi za jego życzenia ale po zmianie na stary dobry i działający system jego komentarz wsiorbało... Teraz powinno być ok. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Hahaha, ja mówię "wsysło". ;p
  To jeszcze raz wszystkiego najlepszego. :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Kawał czasu. Gratuluję i życzę dalszych owocnych lat w blogosferze. Niech moc będzie z Tobą.

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczere gratulacje. Życzę przynajmniej drugich tyle. Niech kolekcja się powiększa, a wraz z nią wzrasta satysfakcja z nietuzinkowej pasji.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. W imieniu Karkonosze na dawnych pocztówkach jak i własnym bardzo serdecznie dziękuje za miłe słowa. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń