19 marca 2017

Portal Sudecki - Polecam!


Witam serdecznie. Dziś lekko odpoczywamy od pocztówek... Mam nadzieje, że nie na długo. Chciałem polecić dziś pewien portal... Dokładnie Portal Sudecki... Bardzo fajnie zapowiadające się przedsięwzięcie ląduje na stałe w polecanych przez nas linkach...Myślę, że współpraca między Karkonoszami na dawnych pocztówkach a Portalem Sudeckim ma przed sobą świetlaną przyszłość. A teraz kilka słów od redakcji
Portalu Sudeckiego ( http://www.portalsudecki.pl ) :
"Dziękujemy za zainteresowanie Naszym Portalem. Jesteśmy zupełnie nowym serwisem poświęconym naszym ukochanym Sudetom.  Z miłości do tych gór, a także z chęci dzielenia się nimi ze światem powołaliśmy do życia PORTAL SUDECKI, miejsce w którym poznasz ciekawe trasy turystyczne, sprawdzisz ofertę Schronisk Górskich, poznasz ciekawostki turystyczne, dowiesz się o interesujących szlakach i zapomnianych trasach, poznasz historię regionu, przeczytasz ciekawy felieton, obejrzysz przepiękne zdjęcia, a także będziesz miał możliwość podróżowania po Sudetach online dzięki naszemu letniemu programowi "Sudety Bez Barier" (menu: Videoblog).
Zapraszamy do eksploracji serwisu i gór. Postaramy się zaopatrzyć was we wszelkie niezbędne informacje zanim wyruszycie na szlak. Sudety kryją wiele tajemnic. Odkryj je razem z nami."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz