22 marca 2018

Patronite - pomóżcie pocztówkom...


Witam. Na blogu pojawiły się lub pojawią się loga serwisu PATRONITE. Jeśli ktoś ma ochotę wesprzeć naszą kolekcję i ocalić kilka pocztówek to zapraszamy. Jak nie to się nie obrażę.

W zamian obiecuję:
  • 3,00 zł Każda osoba, która wesprze nas kwotą 3,00 zł otrzyma tytuł "Wirtualnego Darczyńcy" i jej dane zostaną umieszczone w specjalnym miejscu na blogu.
  • 7,00 zł Każda osoba, która wesprze nas kwotą 7,00 zł otrzyma tytuł "Wirtualnego Darczyńcy" i jej dane zostaną umieszczone w specjalnym miejscu na blogu, będzie także wymieniona na naszym FB profilu ze specjalnymi podziękowaniami.
  • 15,00 zł W ramach podziękowań każda osoba, która osiągnęła kwotę progu , otrzyma tytuł "Wirtualnego Darczyńcy" i jej dane zostaną umieszczone w specjalnym miejscu na blogu, będzie także wymieniona na naszym FB profilu ze specjalnymi podziękowaniami. Darczyńca otrzyma także maila z podziękowaniami.
  • 50,00 zł W ramach podziękowań każda osoba, która osiągnęła kwotę progu otrzyma od Karkonosze na Dawnych Pocztówkach miły upominek związany z Karkonoszami, otrzyma tytuł "Wirtualnego Darczyńcy" i jej dane zostaną umieszczone w specjalnym miejscu na blogu, będzie także wymieniona na naszym FB profilu ze specjalnymi podziękowaniami.

Rozważ wsparcie dla naszej kolekcji - kliknij poniżej
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz