5 stycznia 2012

Postcrossing i Przypadki pocztówkowe...

Na dziś mam dla was linki, które już od nowego roku widnieją na stronie.

Po pierwsze POSTCROSSING - super strona społeczności kolekcjonerów pocztówek. Wystarczy utworzyć konto i... już możemy wysyłać i otrzymywać pocztówki z całego świata. Naprawdę proste zasady i... duża radocha.

Po drugie strona - blog, który w kształcie jest bardzo podobny do naszej strony. PRZYPADKI POCZTÓWKOWE. Super blog, często aktualizowany o bardzo dużym zasiegu jeśli chodzi o kolekcje pocztówek. Polecam.

Już niedługo mam nadzieje nowe pocztówki i prezentacja pewnej, małej sentymentalnej kolekcji.

1 komentarz:

  1. Jestem oczarowany, znalazłwszy taki opis mojego bloga. Dzięki za wszystkie ciepłe słowa. Może kogoś ze swoich czytelników przekonałeś własnie do Postcrossingu.

    A propos częstych aktualizacji to przymierzam się do opublikowania pocztówki z Białorusi i przy okazji napisania o wchodzącym w życie 6 stycznia rozporządzeniu Łukaszenki, które praktycznie odetnie mieszkańców Białorusi od internetu. A to jakby nie było ich jedyne okno na świat.

    Prawdopodobnie w związku z tym, z portalu znikną kartki z Białorusi. Jakby nie było postcrossing.com nie jest domeną kończąca się na .by, a tylko takie będą dla Białorusinów dozwolone.

    OdpowiedzUsuń